Vipps Recurring Payments (8.x-2.2-beta1) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: False
th: เท็จ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Revisions
th: รุ่น

en: Price
th: ราคา

en: Customer
th: ลูกค้า

en: Mobile
th: มือถือ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Delete all revisions
th: ลบการแก้ไขทั้งหมด

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
