Vipps Recurring Payments (8.x-2.2-beta2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন

en: About
bn: সম্পর্কে
