Vipps Recurring Payments (8.x-2.2-beta2) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Revisions
hr: Revizije

en: Price
hr: Cijena

en: Customer
hr: Kupac

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Apply
hr: Primjeni

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: About
hr: Opis

en: Parent id
hr: ID roditelja

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Asc
hr: Uzlazno
