Vipps Recurring Payments (8.x-2.2-beta2) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ
