Vipps Recurring Payments (8.x-2.3-beta2) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Revisions
sv: Versioner

en: Price
sv: Pris

en: Owner
sv: Ägare

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Yearly
sv: Årsvis

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: About
sv: Om

en: Initial charge
sv: Grunddebitering

en: Parent id
sv: Ovanliggande ID

en: Delete all revisions
sv: Radera alla versioner

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: @date by @username
sv: @date av @username
