Virtual Events (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Description
de: Beschreibung

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Sources
de: Quellen

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: Thank you
de: Dankeschön

en: Config
de: Konfiguration

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Formatters
de: Anzeigeformate

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
