Virtual Events (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: settings
eu: ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Alias
eu: Ezizena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
