Virtual Events (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Sources
fa: منابع

en: Alias
fa: نام مستعار

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره
