Virtual Events (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Sources
fil: Mga pinagmulan

en: Alias
fil: Palayaw
