Virtual Events (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
