Virtual Events (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Sources
sr: Извори
