Virtual Events (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: About
ug: ھەققىدە
