Virtual Events (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: settings
da: indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Sources
da: Kilder

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Config
da: Konfigurér
