Virtual Events (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Sources
he: מקורות

en: Alias
he: מיקום

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Thank you
he: תודה רבה!

en: Config
he: קונפיג
