Virtual Events (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Sources
hi: स्रोत

en: Alias
hi: उपनाम

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
