Virtual Events (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Display settings
ja: 表示設定

en: settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Sources
ja: ソース

en: Alias
ja: エイリアス

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Config
ja: 設定
