Virtual Events (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Sources
ne: स्रोत

en: Alias
ne: उपनाम

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
