Virtual Events (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: settings
sq: rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Sources
sq: Burimet

en: About
sq: Informacione
