Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: settings
cs: nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Sources
cs: Zdroje

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
