Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Sources
eo: Fontoj

en: Alias
eo: Kromnomo
