Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: settings
fi: asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Sources
fi: Lähteet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Config
fi: Asetukset
