Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: About
gu: વિશે
