Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Sources
hr: Izvori

en: Alias
hr: Nadimak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
