Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: settings
id: pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Sources
id: Sumber

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang
