Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Alias
ku: نازناو

en: About
ku: دەربارە
