Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Alias
ps: پورنوم

en: About
ps: په اړه
