Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Sources
ta: மூலங்கள்

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
