Virtual Events (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Sources
th: แหล่ง

en: Alias
th: นามแฝง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
