Virtual Events (1.0.0-beta5) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: settings
af: verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Sources
af: Bronne
