Virtual Events (1.0.0-beta5) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: settings
ar: إعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Sources
ar: المصادر

en: Alias
ar: البديل

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
