Virtual Events (1.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: settings
az: parametrlər

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Alias
az: Ləqəb

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
