Virtual Events (1.0.0-beta5) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
