Virtual Events (1.0.0-beta5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
