Virtual Events (1.0.0-beta5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: Alias
kk: Лақап ат
