Virtual Events (1.0.0-beta5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Sources
mr: स्त्रोत
