Virtual Events (1.0.0-beta5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: settings
nl: instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Sources
nl: Bronnen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Config
nl: Instellen

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
