Virtual Events (1.0.0-beta5) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: settings
pl: ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Sources
pl: Źródła

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Entity Type
pl: Typ encji
