Virtual Events (1.0.0-beta5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: settings
ro: setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Sources
ro: Surse

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Config
ro: Configurație
