Virtual Events (1.0.0-rc1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ
