Virtual Events (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Sources
bn: উৎস

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
