Virtual Events (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: settings
jv: setelan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Sources
jv: Sumber

en: Alias
jv: Singlon

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
