Virtual Events (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Sources
ka: წყაროები
