Virtual Events (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Sources
lv: Avoti

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
