Virtual Events (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Sources
nn: Kjelder

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
