Virtual Events (1.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
