Virtual Events (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Sources
sl: Viri

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
