Virtual Events (1.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Sources
te: మూలాలు

en: About
te: గురించి
