Virtual Events (1.0.0-rc1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Sources
ur: ذرائع
