Virtual Events (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: settings
vi: các thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Sources
vi: Nguồn

en: Available formatters
vi: Các bộ định dạng hiện có

en: Alias
vi: Tên giả

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
