Virtual Events (1.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: settings
ca: paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Sources
ca: Fonts

en: Alias
ca: Àlies

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Config
ca: Configuració

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
